خب کودک درونمان بیدار است،‌چه کنیم!؟ :دی

معرفی میکنم هوشنگ جان ملقب به هوشی (!) یادگاری از یک دونفره دلپذیر... big smile2 smileyپی نوشت: اگه بدونید چقدر خوشگل و بامزه راه میره!
  • مهر2خت

اندر عجایت خلقت خانم و آقا...!

اینکه یک خانم قابلیت این را دارد که همزمان یک هزار و سیصد و پنجاه و دو کار را بدون اینکه به هیچ یک خللی وارد شود را انجام دهد حقیقتی است انکار ناپذیر...!
بر فرض مثال میتواند در حین آشپزی و انتخاب ادویه لازم برای خورشتcauldron smiley، تلفنی با مادرش مهمانی پریشب و رفتار تک تک مدعوین را با ظرافت خاصی واکاوی کند و در همین حین گوشه چشمی به تلویزیون داشته باشد و همچنین از آخرین فعالیت های گروههایش در تلگرام و واتس آپ اطلاع پیدا کند و لا به لای آن بررسی کندcuckoo smiley که موجودی چه اقلامی در منزل ته کشیده و لیست بلند بالایی از آنها برای همسرش بنویسد و جارویی هم به خرده نان های کف آشپزخانه بکشد cleaning smileyو رخت چرک ها را بریزد توی ماشین لباسشویی Smileyو ...
در طرف مقابل یک آقا وقتی مشغول کاریست روی همان قفل شده و دیگر هیچ چیز،‌تاکید میکند هیـــــــــــچ چیز دیگر را از اتفاقات اطرافش متوجه نمیشود، نه صدای صحبت های خانمش را که از آشپزخانه میاید، نه صدای زنگ تلفن که دو دستی بر سرش میکوبد و نه حتی بوی سوختگی ای که احیانا از بیرون پنجره به داخل خانه درز پیدا کرده!
اما همین آقا در حین رانندگی در یک مسیر شلوغ و در هم بر هم،‌ در حالی که با یک دست فرمان را میچرخاند و پیامک حاوی خبر خوش بانک از موجودی حسابش را پس از کارت کشیدن در مغازه چک میکند و موهایش را در آینه جلوی ماشین صاف میکند و یک تیتر از روزنامه ای که رو صندلی کنارش است را میخواند و گوشش هم به رادیوست که ببیند دیشب تیم فوتبال محبوبش برده یا باخته و یک شکلات از جیبش در میاورد و کاغذش را جدا کرده و میخورد؛ با دیدن آقای پلیس کمربندش را هم میبنند! در حالی که همان خانم همه فن حریف، در حین رانندگی،  اگر بخواد فقط  آینه بغل ماشینش را صاف کند اندکی(!) تاکید میکنم اندکی (!!!) ماشینش به سمت مقابل خیابان متمایل میشود


واقعا چرا آیا؟!!؟

  • مهر2خت

آبان برایم دوست داشتنی ماه سال شد...

  • مهر2خت

شوماخر در شهر...! :دی

 

چهارشنبه 15 بهمن 93

مرکز آزمایش و آموزش های قبل از ازدواج

در انتظار شروع کلاس خاک بر سریِ قبل از ازدواج

همسر جان (که البته اون موقع به این سِمَت افتخار آمیز نائل نیامده بود و هنوز در خانه ما با لفظ یاروbig smile2 smiley ؛‌ طَرَف و یا در بهترین حالت، پسره خطاب میشد(!: شما گواهینامه که دارید انشالله؟!

من: نعععععbig smile2 smiley!

همسر جان: خب باید بری بگیری! اولین کارِت بعد از جشنمون گرفتن گواهینامه اس!

من: :دیblack eye1 smiley

 هفت ماه بعد:

پس از گذراندن کلاس خواب آور آیین نامه و متعاقبا آموزش رانندگی در شهر و سرویس شدن دهان مبارکمان با آموزش پارک اِل در سایز های و طرحهای مختلف با زاویه های متفاوت و گرفتن پارک دوبل از تمامی ماشین های بخت برگشته پارک شده در شهرک آزمایش و پاس کردن آزمون فرمالیته آیین نامه و آزمون خوفناک عملی و زهره ترک شدن از قیافه اخمو و برج زهرماری افسر راهنمایی ممتحن و پیاده شدن شیرینی قبولی و رانندگی بواشکیِ بدون گواهینامه در معابر عمومی و خصوصی سطح شهر و اووووووووووووووووه خلاصه تحمل رنج و مرارت های فراوان...

امروز این پاکت توسط آقای پستچی زحمت کش به دست ما رسیدbliss smiley....!

از همین تریبون این موفقیت عظیم رو به ملت غیور ایران وخانواده محترم شهدا، جانبازان، ایثارگران و ... بالاخص همسر جان تبریک و تهنیت عرض مینمایم!

 

  • مهر2خت
Designed By Erfan Powered by Bayan