معضلی به نام احساس مسئولیت!یعنی من هر چی میخوام خویشتن داری کنم و از مردم خود مسئولِ همه چیز پندارِ خودمون قدردانی نکنم نمیشه!

واقعا احساس مسئولیت و سازندگی مملکت تا به کجا؟!؟!؟

بابا برادران زحمتکش داعش که دیگه مسئولیت همه چیز رو بر عهده میگیرن هم، پیش شما لنگ رو انداختن...!

یه کم به فکر سلامتی تون باشید!

خدا وکیلی این حد از احساس مسئولیت برای قلبتون،‌مغزتون و حتی ...تون (ممکنه ممیزی شه :دی) خوب نیست!

نکنید یا خودتون...

یه دستی هم تکون بدیم برای اون عزیز فرزانه ای که میخواست دختر بچه پنج ساله اش رو ثبت نام کنه که بحمدالله دوستان بالاخره یه حرکتی زدن، یه تکونی خوردن و نذاشتن برگ زرینی به افتضاحات ببخشید افتخارات تاریخ میهن عزیزمون اضافه بشه! واقعا وات دِ فاز، بزرگوار؟!

دوستان اشاره میکنند که بین این نوابغ، اهل دلی هم بودن که در خواب این مسئولیت خطیر بهشون از طرف پروردگار (بیچاره خدا) محول شده که شدیدا بهشون توصیه میکنیم که حتی الامکان شب ها از مصرف گوشت قرمز و حبوبات پرهیز نموده و کلهم سبک تر بخورند. برای تغیّرات مزاجی خودشان خوب است اصلا، خود دانند!

جدا فکر میکنید رؤسای محترم قبلی تپه ای را بدون گلکاری رها کرده اند که شما برایش پا پیش گذاشته اید، هم میهنی که با دمپایی برای ثبت نام اقدام نموده اید؟!

خدا آخر عاقبتمان را با این یازی جدید نامزد بازی و این جماعت احساس تکلیف کُن، ختم به خیر کند...صلوات جلی!

  • مهر2خت

Thank you PrOfessOr...!فقط در 29 ثانیه...!
  • مهر2خت

قهرمان زندگیم روزت مبارک

  • مهر2خت

بچه ها مچکریم...!


یه تشکر هم بکنیم از این دوستان بابت خدمات ارزنده شون در طول تعطیلات به فینگیلی ها...


عکس نوشت: تصویر جمعی از عروسکهای خونه مادربزرگه! :دی

پی نوشت: و این عکس ------> تماشا (^_^)

  • مهر2خت

(^_^)ما و این سبزهای خوشمزه سیزده بدر/ باغ
در ضمن هر چی گفتید خودتون:دی
  • مهر2خت

عیدانه...عرضم به حضور انورتون که... عه خب بذارید از اولش بگم...

از قضا مثل هرسال قبل از استشمام بوی بهار و شکوفه و سر سبزی و طراوت جبرا عطر دل انگیز وایتکس و شیشه پاک کن و جوهر نمک رو استنشاق نموده و به نوعی مشام مان مورد نوازش قرار گرفت.

حدودا ده روزی درگیر آیین دهشتناک و دهان آسفالت کن خانه تکانی بودیم که بالاخره والده با اعلام مصدومیت از ناحیه کمر که ارمغان این پروسه بود، با نارضایتی فراوان رای به اتمام این طوفان صادر نمودند و جمعی را دعاگو...ناگفته نماند که به گفته ایشان، خانه تکانی امسال سطحی -!!!- بود و اگر جابه جایی و گردگیری کلیه مبل ها و تمیز کردن یک آشپزخانه چربی گرفته 3*4 و شستشوی فرش ها و کلا شخم زدن خانه سطحیست، استدعا دارم که یکی از شما بیاید و بنده را شیر فهم کند که اساسا مفهوم "عمق" به چه چیز اطلاق میگردد!

آقا اصلا یکی بیاید و بگوید فلسفه اینکه ما هر سال در آستانه سال جدید با تمام قوا میزنیم خودمان را میپوکانیم و نفله مینماییم و حلق و هنجرمان را با انواع گند و بو مورد عنایت قرار داده و پوست دستمان را با انواع مواد شوینده به مانند پوست کروکودیل نرم و لطیف -!!!- میسازیم و در پایان جد هفتممان را در این روزهای آخر اسفند پیش چشم خودمان میاوریم، چیست؟! نه جانِ من، خداوکیلی، چیست؟! چه کاریه اصلا؟!  والا ملت کریسمس دارن، مامان! به معنی واقعی کلمه، کویت!!! ما هم عید داریم خیر سرمون! والا! خب کلید غرغر را خاموش نموده و ادامه...

بعله میگفتم خلاصه که سال نو شد و عیدتون مبارک و صد سال به این سالها و این صوبتا...

الان دور رفت دید و بازدید ها به تمام رسیده و ما به نوعی در تعطیلات نیم فصل و ریکاوری به سر میبریم تا فوامیل دور برگشت رو استارت زده و ضمن پذیرایی از عزیزان با پاسخگویی به سوالات دلواپسان -که امسال متاسفانه به طرز شدیدی حول بنده و سیدجان و زمان و تاریخ دقیق کوچ به خانه مان میچرخد- اطلاعاتشان را آپدیت نمایند.

دیده ها و

 شنیده ها حاکی از این است که این پلوها و چلوهای چرب و چیلی و تخمه های ژاپنی و بادام های هندی و پسته های شور و شیرینی جات کار خودش را کرده و کلسترول و چربی خون بزرگتر ها با یک تابع اکیدا صعودی به سقف میل میکند و پهلوهای آب شده جوانتر ها دوباره سر جای خود بازگشته ، بنده از همین تریبون ضمن تحریم تخمه محبوبم، ژاپنی، شما را به حمایت از این کمپین دعوت می نمایم باشد که مانکن شویم و دوباره به روزهای اوج باز گردیم.


  • مهر2خت
Designed By Erfan Powered by Bayan